0216 314 83 80info@polattemizlik.com

Sosyal Medyada Biz}

Temizlik

Siz onlara vakit ayırın !
Biz temizliğinizi yapalım.

POLAT TEMİZLİK

Ana Sayfa / temizlik / ilceler / Kurtköy İnşaat Sonrası Temizliği

Kurtköy İnşaat Sonrası Temizliği

Temizlik

Tüm temizlik ihtiyaçlarınızda uzman çözümler

0216 314 83 80
0533 092 55 46 - 0533 257 83 75

Kurtköy İnşaat Sonrası Temizliği

Kurtköy İnşaat Sonrası Temizliği her geçen gün artan inşaat sektörünün temizlik sektörüne yansımasıdır. Hiçbir zaman bitmeyecek olan inşaat ve tadilatlar, inşaat sonrası temizliğinin hep devam edeceğinin işaretidir. Talebin fazla olması bu pastadan pay almak isteyen firmaları da harekete geçirmiştir.  Ancak profesyonel manada bu işi yapan çok az firma bulunmaktadır.  İşini ciddiye alarak sektöre damgasını vuran Kurtköy İnşaat Sonrası Temizliği yıllara dayanan tecrübesi ve işini bilen eğitimli elemanları ile yedi gün yirmi dört saat hizmet vermektedir.  Personellerimiz uygulama esnasında iş güvenliği kurallarına uymakta ve firma olarak ücretsiz ekspertiz ve etüt çalışmalarımızla uygulama öncesi ön fikir oluşturmaktayız. Kurtköy İnşaat Sonrası Temizliği firmamızın tecrübeli çalışanlarınca yapılmakta ve özel eğitim alanına girmektedir.  Hassas ve oldukça dikkatli olunması gereken bu temizlik alanında olası hata ve kazaların faturası ağır olmakta birlikte, yanlış yapılacak uygulamaların yapıya zarar vermesi ve olasıdır.

Kurtköy İnşaat Sonrası Temizliği hizmetimiz öncelikle kaba moloz taş ve benzeri kalıntıların süpürülmesi ile başlar. Evin veya yapının ana hatlarının belirlendiği bölgeler özenle ve büyük titizlikle temizlenir. Gerekli görüldüğü yerlerde zemin temizlik makinemiz vakumlu süpürgemiz çalıştırılır. Duvardaki boya kalıntıları da varsa sökülür. Parkelerdeki izler ıslak bezlerle veya zemin temizleme aracı ile temizlenir. Lavabo veya ayna granit gibi yerler özel çözünürlüğe sahip kimyasallarla, tavandaki leke kireç izleri de yapıya zarar vermeden farklı kimyasallarla temizlenir. Tüm bu işlemler yapılırken kullanılan malzeme Türk Standartları Enstitüsüne uygun olarak seçilir. Uygulama esnasında çevreye zarar verici her hangi çalışma gerçekleşmez. Yapının uzun ömürlülüğünü sağlayıcı her şey uygulanırken iş sağlığı ve güvenliği ilkeleri tekrar gözden geçirilir. Çalışma sonunda rahat eşyaları dizayn ederek yerleştirebileceğiniz müreffeh bir ortam sağlanmış olur.

Kurtköy İnşaat Sonrası Temizliği genel hatları ile tahta kapı, çelik kapı, parke zemin, mermer zemin, kireçli duvar temizliğini moloz ve atıkların temizliğinden sonra gerçekleştirir ce bütün odaları içinde yaşanabilecek şekilde dezenfekte eder. Tüm bu İşlemleri bezler vakumlu vakumsuz makineler. Kimyasal sprey veya tozlar yardımı ile gerçekleştirir.

Haziran 06 2016 / Pazartesi - Polat Temizlik -