0216 314 83 80info@polattemizlik.com

Sosyal Medyada Biz}

Temizlik

Siz onlara vakit ayırın !
Biz temizliğinizi yapalım.

POLAT TEMİZLİK

Ana Sayfa / temizlik / ilceler / Kurtköy Ofis Temizliği

Kurtköy Ofis Temizliği

Temizlik

Tüm temizlik ihtiyaçlarınızda uzman çözümler

0216 314 83 80
0533 092 55 46 - 0533 257 83 75

Kurtköy Ofis Temizliği

Kurtköy Ofis Temizliği yalnızca Kurtköy sınırlarında değil İstanbul genelinde hizmet veren bir firma haline gelmiştir. Gelişen hizmet ağımızın en önemli unsurları çalışanlarımızdır çalışanlarımızın her türlü sosyal hakkını sağlamakla birlikte alanında uzman eğitimli personeller yetiştiriyoruz. Aynı zamanda uygulama sırasında iş sağlığı ve güvenliği kurallarına uyulmakta oluşabilecek kazalarda maddi manevi sorumluluk tarafımızca sağlanmaktadır. Ofise gelen müşterilerin, ilk defa gelen misafirlerinizin, ofisi temiz bulmaları hem ekonomik olarak hem psikolojik olarak avantaj sağlar.  Ofisin göze güzel gelmesi yapılan işi de cazip kılar. Zaman ve para kaybına uğratmadan Kurtköy Ofis temizliği sizlere kaliteli hizmet sunar.

Ofis temizliğinde dikkat edilmesi gereken belli başlı bölgeler kapalı havasız yerler, ve sigara içilen mekanlardır. Bu mekanların temiz olabilmesi için hummalı bir çalışma gerekir. Temizlik Elemanlarımızca masaların silinmesi zeminin süpürülmesi çöp kovalarının boşaltılması işlemleri kısa sürede bitirildikten sonra elektronik cihazların özel bezler ile silinmesi işlemine geçilir. Daha sonra Duvar lekeleri özel kimyasal karışımla çıkartılır. Işık ve ses düzenekleri varsa kontrol edilerek temizlenir. Askılık dolap ve klimanın tozu alınır. Ofis perdeleri için stor perde spreyi tül ise yine özel tül bezleri ile evlerde uygulanan perde temizlik işlemi yapılır. Eğer ofisinizin zemini mermer ise su ve hijyenik karışımlarla temizlenir. Eğer parke bir zemine sahipseniz temizlik esnasında ahşap spreyi tercih edilir. Dolapların raflarını da eşyaları boşalttıktan sonra vakumlu makinelerle çekeriz. Duvar temizliği de genelde evlerde villalarda ve rezidanslar da olduğu gibi buharlı temizlik makinesi ile temizlenebilir. Bütün bir ofis baştan, başa kontrol edilerek temizlenir. En son genel bir tekrarlama yapılır. Bu tekrar işlemi yapıldıktan sonra malzemeler toparlanır.  Geriye ferah, havadar bir ortam bırakılır.

Kurtköy Ofis Temizliği tarafından yapılan ofis temizliğinden şikayetçi olduğunuz taktir de yönetim kurulu tarafından şikayet tartışılarak değerlendirilecek müşteri memnuniyeti mutlaka sağlanacaktır. Çalışma prensibimizde müşteri odaklı çalışma olduğu için görüşleriniz bizim için son derece önemlidir. Çalışma öncesi ücretsiz ekspertizi hizmetimiz mekan etüt çalışmamız ekstra temizlik ürünlerimiz ve 7 gün 24 saat çalışmamızla hizmetinizdeyiz.

Mayıs 31 2016 / Salı - Polat Temizlik -