0216 314 83 80info@polattemizlik.com

Sosyal Medyada Biz}

Temizlik

Siz onlara vakit ayırın !
Biz temizliğinizi yapalım.

POLAT TEMİZLİK

Ana Sayfa / temizlik / ilceler / Kurtköy Okul Temizliği

Kurtköy Okul Temizliği

Temizlik

Tüm temizlik ihtiyaçlarınızda uzman çözümler

0216 314 83 80
0533 092 55 46 - 0533 257 83 75

Kurtköy Okul Temizliği

Kurtköy Okul Temizliği yeni hizmetlerimizden olup kısa sürede diğer hizmet kollarının kapasitesine ulaşmış önemli bir alandır. İstanbul genelinde bir çok eğitim öğretim kurumu bulunmaktadır. Buralarda genellikle ilkel veya amatör yöntemler kullanılmakta buda eğitim gören öğrenci ve çalışan öğretmenlerin sağlık sorunlarını olumsuz etkilemektedir. İnsan sirkülasyonunun en yoğun olduğu mekanlardan olana okullar özellikle ilk ve öğretim bazında temizlik önlemlerinin hassaslaştırılması gerekmektedir. Çocuklarımızın maruz kaldığı toz ve hijyenik olmayan lavobolar onların üzerinde olumsuz etki bırakmakla sağlıklarını tehtit etmekle kalmaz gelecek yıllarına da etki eder. Bu ülkenin çok şeyler beklediği yeni neslin eğitimde kendini daha müreffeh ortamlarda geliştirmesi için onlara Kurtköy Okul Temizliği olarak profesyonel temizlik hizmeti sunmaktayız.

Kurtköy Okul Temizliği olarak dikkat ettiğimiz birinci nokta yoğunluğun en fazla olduğu alan koridorlardır. dışardan taşınabilecek her türlü maddeye ve kire açık olan koridorları dezenfekte ve temizleme işlemi detaylı yapılmaktadır. Çeşitli kimyasallar ve paspasla silindikten sonra zemin temizleme aracı ile tekrar bir temizlik yapılır. Bu temizlik işleminden sonra havalandırma yapılır. Bu işlem bütün koridorlara uygulanmalıdır. Koridorlar temizlendikten sonra dersliklerin temizliğine geçilir. Sınıfın masa sıra tahta ve benzeri materyelleri detaylı bir temizlik sürecinden geçer, temizlik esnasında çift bez ve sökücü karışımlar kullanılır. Camlar için özel kimyasallar kullanılır tüm bu karışım ve kimyasallar kesinlikle Türk Standartları Enstitüsü damgalı ürünlerdir ve sağlık sorunlarına yol açmaz. Labaratuarlar, spor odaları, anfiler, bu sistemle temizlenmektedir. Bilgisayar odaları özel bilgisayar bezleri ile temizlenir ve fanları özel vakumlu süpürgelerce temizlenir.  Bir diğer püf noktada tuvaletlerin temizliğidir. Toplu kullanılan ve hijyenin en hassas olması gereken lavabo ve tuvaletler özel ürünlerle defalarca üzerinden geçilerek temizlenir.

 Kurtköy Okul temizliği kapsamında verilen bütün bu hizmetler periyodik olarak yapıldığı taktir de verimliliği artacak ve temizlikten kaynaklı sağlık sorunlarını kesinlikle önleyici önlem niteliği kazanacaktır. hizmetimize ek olarak kağıt havlu, sıvı sabun, tuvalet kağıtları da yenilenmektedir.  Okul temizliğinin bahçesi dış cephesi ayrı bir hizmet kolu olduğu için bu hizmetlerin alınması dahilinde yeniden fiyatlandırma yapılır. 

Haziran 06 2016 / Pazartesi - Polat Temizlik -