0216 314 83 80info@polattemizlik.com

Sosyal Medyada Biz}

Temizlik

Siz onlara vakit ayırın !
Biz temizliğinizi yapalım.

POLAT TEMİZLİK

Ana Sayfa / temizlik / ilceler / Kurtköy Temizlik Firmaları Hizmetleri

Kurtköy Temizlik Firmaları Hizmetleri

Temizlik

Tüm temizlik ihtiyaçlarınızda uzman çözümler

0216 314 83 80
0533 092 55 46 - 0533 257 83 75

Kurtköy Temizlik Firmaları Hizmetleri

21. yüzyılın en popüler ve talep gören sektörlerinden biri olan temizlik alanının, profesyonel ve kurumsal manada çalışan ender firmalardan olan Kurtköy Temizlik Firmaları, müşterilerine sağladığı güven ve oluşturduğu dev temizlik ağı ile, yalnızca Kurtköy de değil İstanbul un bütün ilçelerinde hizmet verebilir duruma gelmiştir. Bu denli büyümeyi ve lider firmalardan biri olmayı sizlerin teveccühüne ve çalışanlarımızın gayretine borçluyuz.  7 gün 24 saat sağlamış olduğumuz hizmet kalitesi Personel eğitim merkezimizde yetişen elemanlar ile büyük çapta ses getirmiş ve küresel bazda Polat temizlik hizmetlerinin referansı olmuştur. Kurtköy Temizlik Firmaları ev temizliği, ofis temizliği, fabrika temizliği, dış cephe temizliği, banka temizliği, fuar temizliği, zemin temizliği, gemi yat temizliği, okul temizliği, hastane temizliği, İbadethane temizliği gibi bir çok hizmetin teknolojik alt yapısı ve ürün çeşitliliği ile altından kalkmayı başarmıştır.

Kurtköy Temizlik Firmaları ev temizliğinde ayrı rezidans temizliğinde ayrı villa temizliğinde ayrı ürün ve çalışan kullanarak aynı gibi görünen temizlik kollarına farklı teknikler ve bakış açıları getirmiştir. Bu sektörün en can alıcı konumundaki ev temizlik hizmetlerinde kullandığı ürünler bir defalık ve hiç açılmamıştır. Fabrika, hastane ve okul temizliği gibi geniş alanlarda hücresel çalışma tekniği ile en kısa sürede hijyenik uygulamalar gerçekleştirmektedir. Özellikle koridorlarda zemin temizlik araçlarını ve makinelerini kullanmakta, sağlık seviyesinin en üst düzey olması gereken yerlerde de ona göre hijyenik kimyasallar kullanmaktadır. İbadethanelerde ise vakumlu süpürgeler ve koku giderici ürünler ile huşu içersin de ibadet yapma olanağı sunmaktadır. Ramazan aylarında da teravih namazlarına özel uygulamalarımız sizlerle olacaktır. Dış cephe temizliğinde de farklı tekniklerle(dağcı, asansörlü, vinçle ve benzeri)  yapınızın ömrünü artırırken uzun süre korozyonlardan korunmasını sağlıyoruz. Kurtköy Temizlik Firmaları olarak kendi yetiştirdiğimiz elemanları sahaya sürerken çevreye karşı duyarlı olmalarını ve dış cephe temizliği gibi tehlikeli hizmetlerde, İş sağlığı ve güvenliğine dikkat etmelerini sağlarken buna karşı önlemler alıyoruz. Benzer tedbir ve telkinleri İnşaat sonrası temizliğinde de yapıyor bu alanda da hassas ve profesyonel bir hizmet vaat ediyoruz.

 Kurtköy Temizlik Firmaları ile ücretsiz ekspertiz hizmetimiz faydalanmak ve çalışma detaylarını öğrenmek için irtibat numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Haziran 07 2016 / Salı - Polat Temizlik -