0216 314 83 80info@polattemizlik.com

Sosyal Medyada Biz}

Temizlik

Siz onlara vakit ayırın !
Biz temizliğinizi yapalım.

POLAT TEMİZLİK

Ana Sayfa / temizlik / ilceler / Kurtköy Temizlik Firmaları

Kurtköy Temizlik Firmaları

Temizlik

Tüm temizlik ihtiyaçlarınızda uzman çözümler

0216 314 83 80
0533 092 55 46 - 0533 257 83 75

Kurtköy Temizlik Firmaları

Kurtköy Temizlik Firmaları her geçen gün gelişen temizlik sektörünün müşteri odaklı çalışan ender firmalarındandır. standart temizlik hizmetleri uygulanırken, kurduğumuz eğitim merkezi ile de İstanbul’un dört bir yanına eğitimli, iş ahlakı olan, tecrübeli elemanlar yetiştiriyoruz. Teknolojik alt yapımızla kurduğumuz bu sistem  İstanbul da network ağımızın ve müşteri portföyümüzün geniş olmasındaki en önemli faktörlerdendir. Ev Temizliği, Ofis temizliği, Villa Temizliği, Banka Temizliği, Dış cephe temizliği, İnşaat sonrası temizliği, Fabrika Temizliği, halı koltuk yıkama, Fuar temizliği gibi bir çok temizlik hizmeti veren firmamız İstanbul’un bütün ilçelerinde bulunmaktadır.

Temizlik sektörüne getirdiği yeniliklerle adından sıkça söz ettiren Polat temizlik her mekan da farklı temizlik teknikleri uygulamaktadır. Ev temizliğinde genelde salon ve mutfaklara yoğunlaşan Polat temizlik, ofis temizliğinde masa, çöp kutusu ve zeminlerde hassas bir uygulama gerçekleştirir. İnsan sirkülasyonunun yoğunluğuna göre hizmet paketlerinde ve personel tasarruflarında farklılaşmaya gidebilir. Örneğin Fabrika temizliğinde ünite bazlı bir çalışma uygulanırken İnşaat sonrası temizlikte ise komple bir çalışma söz konusudur. Fuar temizlinde de genelde süre bazlı çalışılır,  zaman oldukça önemlidir. Bu yüzden öncesi ve sonrası pratik bir şekilde fuar alanı temizlenmelidir. Dış Cephe Temizlik leri de bu saydığımız temizlik hizmetlerine nazaran biraz daha geniş çaplı ve duyarlı bir çalışma gerektirir. Çevre ile bağlantılı olunacağından doğaya zarar vermeden en kısa sürede işlem gerçekleştirilmek zorundadır. Okul temizliği ve hastane temizliği ise en hassas olunması gereken hizmet kollarıdır. Okul temizliğinde çocuklarımızın zihinsel ve bedensel gelişimi için özel kimyasallar tercih edilmeli ve bu işlem sık sık gerçekleştirilmelidir. Bu alanda en önemli bölge de tuvaletlerdir. Sınıf ve koridorlarda sık sık paspas ile temizlenmelidir. Hastane temizliğinde koridor ve tuvaletler çok önemlidir. Fakat hastanede hijyeniği,  dezenfektan ürünleri ve kimyasallar daha farklıdır.

Kurtköy Temizlik Firmaları olarak Kurtköy de çok iddialıyız ve bütün bir hizmet ağımız sizlere hizmet için hazır durumda bekletiyoruz. sizde bizimle iletişime geçerek en uygun fırsatlardan haberdar olabilir, ücretsiz ekspertiz hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Uygulama esnasında yaşanabilecek maddi manevi her türlü olumsuzluktan Polat temizlik hizmetleri sorumludur.

Ağustos 23 2016 / Salı - Polat Temizlik -