0216 314 83 80info@polattemizlik.com

Sosyal Medyada Biz}

Temizlik

Siz onlara vakit ayırın !
Biz temizliğinizi yapalım.

POLAT TEMİZLİK

Ana Sayfa / temizlik / ilceler / Kurtköy Temizlik Şirketi Bölgesi

Kurtköy Temizlik Şirketi Bölgesi

Temizlik

Tüm temizlik ihtiyaçlarınızda uzman çözümler

0216 314 83 80
0533 092 55 46 - 0533 257 83 75

Kurtköy Temizlik Şirketi Bölgesi

Kurtköy Temizlik Şirketi Ev temizliği, ofis büro temizliği, fabrika temizliği, dış cephe temizliği, inşaat sonrası temizliği, zemin temizliği, hastane temizliği, banka temizliği, okul temizliği, villa temizliği, gemi yat temizliği, fuar temizliği, yurt temizliği, otel temizliği, rezidans temizliği, buharlı temizlik, yangın sonrası temizliği ve benzeri alanlarda yıllardır hizmet vermektedir. Firmamızın teknolojik alt yapısı ürün çeşitliliği ve tecrübeli personelleri ile bölgesinde her gün genişleyen Kurtköy Temizlik Şirketi müşteri odaklı çalışmasından taviz vermemektedir. Sektörün bütün alanlarında dürüst ve ilkeli duruşu ve işini iyi yapmanın özgüvenini müşterilerine de hissettirmektedir.

Temizlik sektörü alt sektör veya kolay yapılabilir bir iş gibi gelse de hemen hemen bütün iş kollarında ve başarıların gizli öznesinde hep temizlik hizmeti vardır. Temiz bir ortam her zaman büyük projelere gebedir. Ferahlık insan psikolojisine olumlu sirayet eder ve düşünce gücünü arttırır. Sizde çalışanlarınızın daha motive olmasını, iş verimliliğinizin artmasını, evinizde huzurlu zamanlar geçirmeyi, huşu ile ibadet yapmayı istiyorsanız Kurtköy Temizlik Şirketi ile bütün mekanlar için hizmet alabilirsiniz.  Sağladığımız hizmete ek olarak yapılan ücretsiz ekspertiz ve etüt çalışmaları, personellerin güler yüzü ve sadece sizin için kullandığımız temizlik ürünleri olacaktır. Kurtköy Temizlik Şirketi İstanbul’un her yerine Polat temizlik güvencesi ile hizmet vermektedir.

Kurtköy Temizlik Şirketi Uygulamanın yapıldığı alana göre malzeme seçimi ve çalışma şekli belirlenir. Ofis temizliğinde masa ve bilgisayarların temizliği ön planda olan kısımken çöp kutuları ve klimada temizlenir. Ev temizliğinin püf noktası koltukların halıların lavabo ve mutfakların vakumlu makine ile çekilmesidir. Hastane temizliğinde de hijyenik kimyasal spreylerle odaların silinmesi ve koridor temizliği diğer işlemlere oranla daha ön plandadır. Okul temizliğinde de koridorlar zemin temizleme makinesi ile temizlenirken sınıf ve odalarda Türk Standartlarına uygun temizlik malzemeleri kullanılır. Villa ve rezidans temizliklerinin banyo ve lavabolarında buharlı temizlik işlemi uygulanır ve mikropların kırıcı özelliği devreye girerek bütün bakterileri temizler. Buharlı temizlik hizmeti ev temizliğinde de uygulanır. Cami temizliğinde ise kokuyu önleyici kimyasallar ve halılar için vakumlu makineler kullanılır. Daha detaylı bilgi için Kurtköy Temizlik Şirketi irtibat numaraları ile bizimle iletişim sağlayabilirsiniz.

Temmuz 26 2016 / Salı - Polat Temizlik -