0216 314 83 80info@polattemizlik.com

Sosyal Medyada Biz}

Temizlik

Siz onlara vakit ayırın !
Biz temizliğinizi yapalım.

POLAT TEMİZLİK

Ana Sayfa / temizlik / ilceler / Kurtköy Temizlik Şirketi Hizmetleri

Kurtköy Temizlik Şirketi Hizmetleri

Temizlik

Tüm temizlik ihtiyaçlarınızda uzman çözümler

0216 314 83 80
0533 092 55 46 - 0533 257 83 75

Kurtköy Temizlik Şirketi Hizmetleri

Evler, İş yerleri, kamusal alanlar hatta sokaklar yollar, kısaca yaşanılabilecek her yer insan nefesinin olduğu her bölge temizlenmelidir. Temizlik yenilik ve sağlık demektir. Bu işlemin periyodik olarak yapılması ortamda veya temizliğe maruz kalan kişilerde büyük değişikliklere yol açmaktadır. Gerek psikolojik gerek mental olarak insanı yapması gereken işe en iyi hazırlama yöntemi ortamı temiz tutmaktır.  Eskilerin dediği gibi tebdili mekanda yani değişik mekanda ferahlık vardır. Buradaki değişik ortam bir yerden bir yere gitmeyerek, profesyonel temizlik yapılarak sağlanabilir. Temizliğin önemini insan üzerinde ki etkilerini yaşam için değerini ciltlerce roman yazsak da gerçek manası ile anlatamayız bu yüzden bu sektörün varlığı da anormal karşılanmamalı. Bu pastadan pay almak isteyen bir çok firma bulunmaktadır. Fakat tam manası ile memnun kalmak istiyorsanız teknolojik alt yapısı güçlü 7 gün 24 saat hizmet verebilen her türlü sorununuzla işinin ehli insanları muhattab eden bir firma ile yani Kurtköy Temizlik Şirketi ile anlaşın. Bu tercihin size olan getirisi maddi manevi çok iyi olacaktır.

Kurtköy Temizlik Şirketi Kendi bünyesinde yetiştirdiği elemanları ile Türkiye’nin her yerine personel desteği sağlamaktadır. İşinin ehli alanında uzman çalışanlar (eğitim görevlileri) yine kendi bünyesinde Polat temizlik kalitesi ile hizmet vermektedir. Birçok bölge ve alanda son derece titiz bir uygulama gerçekleştirilmektedir. Kullanılan temizlik ürünleri müşterilere özel ekspertiz raporu ile belirlenip tek kullanımlık olarak seçilmektedir.

 Dış cephe Temizliği, İnşaat Sonrası temizliği, Ofis temizliği, Ev temizliği, Kurtköy Temizlik Şirketi olarak lokomotif temizlik alanlarımızdandır. Özellikle dış cephe temizlik kadromuz yaptığı işler ile göz doldurmakla beraber alanında son derece yeteneklidir. Her türlü dış cephe temizlik (vinçle, asansörle, dağcı tırmanarak) ile hizmet verebilen personellerimiz cam prekast ve benzeri yüzeylerde de oldukça başarılıdır. Çalışma esnasında iş sağlığı ve güvenliği kurallarına da uymaktadırlar.  İnşaat sonrası temizlik ekibimizde son derece çevre duyarlılığına sahip ve işinin ehli bir guruptur. Ev ve Ofis temizliklerinde ise tamamen teknolojik alt yapımızdan faydalanarak son derece yeni ve donanımlı ekiplere sahibiz Kurtköy Temizlik Şirketi olarak bu sektörlerdeki başarımızı yıllara dayanan tecrübemize ve müşteri memnuniyetine borçluyuz.

Temmuz 26 2016 / Salı - Polat Temizlik -