0216 314 83 80info@polattemizlik.com

Sosyal Medyada Biz}

Temizlik

Siz onlara vakit ayırın !
Biz temizliğinizi yapalım.

POLAT TEMİZLİK

Ana Sayfa / temizlik / ilceler / Kurtköy Temizlik Şirketi

Kurtköy Temizlik Şirketi

Temizlik

Tüm temizlik ihtiyaçlarınızda uzman çözümler

0216 314 83 80
0533 092 55 46 - 0533 257 83 75

Kurtköy Temizlik Şirketi

Kurtköy Temizlik Şirketi kurulduğu günden bu güne bütün temizlik alanlarında üst düzey bir çalışma temposu ile en iyi temizlik firmalarından biri haline gelmiştir. Ev temizliği, ofis temizliği, hastane temizliği, banka temizliği, zemin temizliği, dış cephe temizliği, inşaat sonrası temizliği, fuar temizliği, villa temizliği, rezidans temizliği,  okul temizliği, fabrika temizliği, ibadethane temizliği, gemi yat temizliği, gibi bir çok temizlik alanında hizmet veren Kurtköy temizlik şirketi bölgesinin sınırları dışına müşteri hizmetli çalışma misyonu ile ulaşmış vizyonunu da sektöre yeni teknikler ve uzman çalışanlar kazandırarak ülke sınırları dışına çıkmak olarak belirlemiştir.

Kurtköy Temizlik Şirketi 7 gün 24 saat tam zamanlı hizmeti ile bütün sorunlarınıza çözüm getirerek, uygulama alanı nerde olursa olsun geniş network ağı ile her yerde çalışabilme kapasitesine sahiptir. Kurtköy bölgesinde doğup büyüyen bu hizmet hareketi oldukça büyümüş ve kendi personel eğitim merkezini oluşturmuştur. Bu merkezden yetişen elemanlar iş sağlığı ve güvenliğine uygun alanında uzman, uygulama esnasında çevre korumasına dikkat eden donanımlı personellerdir. Kendi bünyemizde çalıştırdığımız gibi Türkiye’nin her yerine personel temini noktasında hizmete göndermekteyiz. Kurtköy Temizlik Şirketinin ev temizliği, dış cephe temizliği, zemin temizliği ve inşaat sonrası temizliği lokomotif hizmetlerindendir. Özellikle ev temizliği en çok hizmet verdiğimiz hizmet kolu olmakla birlikte son yıllarda rezidans ve villa temizliği de önemli sıçrayış gerçekleştirmiştir. Teknolojik alt yapısı ile Kurtköy Temizlik Şirketi bütün hizmet kollarında üst düzey hizmet veriri fakat ev, dış cephe, inşaat sonrası ve zemin temizliği kuruluş hizmetlerimiz olduğu için ağırlıklı olarak müşteri portföyümüz bu hizmetlerden faydalananlardır.

Kurtköy Temizlik Şirketi her bölge ve alanda üst düzey bir temizlik yapar. Son teknoloji ürünleri, uzman kadrosu, uygulama öncesi ücretsiz ekspertiz ve etüt çalışması ve kapsamlı uygulama raporu ile göreve hazırdır. Bizimle çalışarak zeminlerinizi, evlerinizi, iş yerlerinizi ferah bir ortama kavuşturarak yapılarınızın uzun ömürlülüğünü sağlayın. Ayrıca pahalı takılarınız, teknolojik eşyalarınız (leptop, masaüstü, ı-phone, ı-pad cep telefonları vb…) ve antikalarınız için de özel bezler ve kimyasallar kullanılarak onlarında korunmasına yenilenmesine ve uzun ömürlü olmasına özen gösteriyoruz.

Temmuz 26 2016 / Salı - Polat Temizlik -