0216 314 83 80info@polattemizlik.com

Sosyal Medyada Biz}

Temizlik

Siz onlara vakit ayırın !
Biz temizliğinizi yapalım.

POLAT TEMİZLİK

Ana Sayfa / temizlik / ilceler / Kurtköy Temizlik Şirketleri

Kurtköy Temizlik Şirketleri

Temizlik

Tüm temizlik ihtiyaçlarınızda uzman çözümler

0216 314 83 80
0533 092 55 46 - 0533 257 83 75

Kurtköy Temizlik Şirketleri

Temizlik İnsanlığın doğal ihtiyacıdır, bunun sağlanmasında ilk çağlardan beri çeşitli araçlar ve yöntemler tercih edilmiştir. Manevi veya teokratik olarak da bütün dinlerin emrettiği temizlik konusu, bizim dinimizin de en önemli meselelerindendir, ve bunun için kişisel bir çok yöntem gerek Kuranı Kerimde gerekse Peygamber efendimiz aracılığı ile Allah (cc) tarafından emredilmiştir. Sağlık açısından da bütün hastalıklarda önemli bir faktördür. Temizlik bu kadar önemli iken 21. Yüzyıl dünyasının bu sektörde yol almaması düşünülemezdi. Modern Rezidansların Büyük Hastanelerin Toplu taşımaların, Kamuya açık alanları, devlet dairelerinin, evlerin, ofislerin, fabrikaların, bankaların Profesyonel temizliğe ihtiyacı vardır. Kurtköy Temizlik Şirketleri modern dünyanın ve kısaca bütün mekanların beklediği temizlik rezervine ve alt yapısına sahip bir firmadır. Gerek eğitimli çalışanları gerek zengin envanteri gerekse geniş müşteri portföyü ile her zaman beklentilerin fazlasını karşılamıştır. Bu özelliği network ağını genişletmesine ve tanınan bir firma olmasına yol açsa da hala ilk günkü aile sıcaklığı ve müşteri samimiyetini korumayı başarmıştır en ufak problemde müşteri memnuniyetini ön plana alarak sorunların üzerine gitmektedir.

Kurtköy Temizlik Şirketleri uygulamanın olacağı mekana temiz bir atmosferin yanında düzende getirmektedir. Bizi diğer firmalardan ayıran en büyük özelliğimiz insan değerlerini ön planda tutarak çalışmamızdır. Bu değerlerden taviz vermeden yıllardır dürüst bir misyon edindik, bu yüzden müşterilerin sıkıntısı bizim sıkıntımızdır. Kullandığımız ürünlerin kalitesi ve Türk standartları enstitüsüne uygun olmasına çalışanlarımızın iş güvenliğine dikkat etmesine ve sağlık bakanlığının ilgili mevzuatının takibine özen göstermekteyiz. Vakumlu ve buharlı makineler haricindeki temizlik ürünlerimizi size özel tek kullanımlık uyguluyoruz. Olası bir şikayeti ve eksik uygulamayı telefi ediyor büyük çapta bir sorunsa yönetim kurulumuzu toplayarak çözüm getirmeye çalışıyoruz.

Hastane temizliğinde Tuvalet ve odaların özel dezenfekte ürünler ile temizlenmesi, ev temizliğinde oturma odaları lavabo ve mutfağın vakumlu makinelerle çekilmesi, ofis temizliğinde çöp kutularının, masaların, küllüklerin boşaltılıp temizlenmesi, Fabrika temizliğinde bütün ünitelerin ve bölmelerin temizlenmesi, dış cephelerin camlarının veya duvarın temizlenip korozyona karşı önlenmesi, inşaat sonrası temizliğin yapıya zarar vermeden moloz ve benzeri atıkların temizlenmesi. Temizlik alanlarında öne çıkan hizmetlerdir. Detaylı bilgi ve ekspertiz raporu için firma ile iletişim kurabilirsiniz

Mayıs 31 2016 / Salı - Polat Temizlik -