0216 314 83 80info@polattemizlik.com

Sosyal Medyada Biz}

Temizlik

Siz onlara vakit ayırın !
Biz temizliğinizi yapalım.

POLAT TEMİZLİK

Ana Sayfa / temizlik / ilceler / Kurtköy Zemin Temizliği

Kurtköy Zemin Temizliği

Temizlik

Tüm temizlik ihtiyaçlarınızda uzman çözümler

0216 314 83 80
0533 092 55 46 - 0533 257 83 75

Kurtköy Zemin Temizliği

Kurtköy Zemin Temizliği ofislerin, evlerin iş yerlerinin, okulların hastanelerin, kamu kurumlarının zeminlerinin bahçe ve merdivenlerin zeminlerinin uygulaması yapılabilecek bütün zeminlerin temizlik işlemini yapan firmamız zemin temizliği alanında kendini son derece yetiştirmiş eğitimli personeli ile hizmetinizdedir. Kendi bünyesinde PEM (Polat eğitim merkezi) de yetiştirdiği çalışanları ile uygulama esnasında da İş sağlığı ve Güvenliği kriterlerine uyum sağlamaktadır. Özellikle zemin temizliği konusunda tecrübeli ve genç elemanların uyumu ile bölgesinde lider firmalardan biri olmayı başarmıştır.

Kurtköy Zemin Temizliği İnşaat sonrası temizlikle birlikte tercih edilen hizmetimizdir. Bu temizlik hizmetinden sonra tercih edilmesi fiyat olarak uygun olsa da tek başına da büyük çaplı bir uygulamadır. Mermer, taş zemin, kalebodur, fayans zeminler ıslak zemin diye adlandırılır. Bu zeminler bez lif gibi ahşap zeminler için kullanılan ürünlerle temizlenemez. Zamanla oluşan kirler bu tür zeminlerde çıkması zor lekelere yol açar. Bu yüzden bu tür zeminlerde endüstriel temizlik makinaları tercih edilir. Önce fırçalama ve ovalama yapan makine daha sonrada vakumlu makine yardımı ile zemin süpürülür. Çok büyük zeminler içinde yıkayıp aynı anda vakum görevi gören makine kullanılır. Zeminlerin yüzeylerinde oluşan kirleri çeşitli kimyasallarla da farklı tekniklerle temizlenir. Bugüne kadar birçok farklı zeminin etüt çalışmasını ve temizliği yapmış olmanın verdiği öz güveni işimize yansıtarak hata oranı sıfır işler çıkartıyoruz. Temizlik hizmeti bittikten zemininizin ömrünü uzatıyoruz fakat bu temizlik hizmetini periyodik olarak yapmanız zeminin sağlığı açısından daha uygun olacaktır. Ayrıca kullandığımız özel kimyasallar zeminlerin her defasında kendini yenilemesini ve korunaklı bir hal almasını sağlamaktadır.

Kurtköy Zemin Temizliği diğer temizlik kollarında olduğu gibi bu alanda da iddialı ve tecrübelidir. Uygulama esnasında oluşabilecek her türlü olumsuzluktan firmamız sorumlu olacağı için sizleri maddi manevi külfetten korumayı amaçlamaktayız. Firmamızın kuruluş ilkesi ve misyonu müşteri odaklı çalışmadır. Tarafınızdan gelecek her türlü şikayet ve öneri anında yapılacağı gibi firmamız stratejisine uygun olması halinde aylık veya haftalık toplantılarımızda değerlendirilmektedir. Uygulama öncesi ücretsiz ekspertiz ve fizibilite hizmeti sağlayarak siz değerli müşterilerimize layık olmaya çalışıyoruz.

Haziran 07 2016 / Salı - Polat Temizlik -