0216 314 83 80info@polattemizlik.com

Sosyal Medyada Biz}

Temizlik

Siz onlara vakit ayırın !
Biz temizliğinizi yapalım.

POLAT TEMİZLİK

Ana Sayfa / temizlik / ilceler / Pendik Ev Temizliği

Pendik Ev Temizliği

Temizlik

Tüm temizlik ihtiyaçlarınızda uzman çözümler

0216 314 83 80
0533 092 55 46 - 0533 257 83 75

Pendik Ev Temizliği

Pendik Ev Temizliği Polat temizlik Bünyesinde yıllardır hizmet veren temizlik hizmetinin önemli bir koludur.  Pendik genelinde ki bütün konutlarda gerçekleştirilen bu hizmet Rezidans Temizliği, Apartman Temizliği, Villa Temizliği gibi alt dallara ayrılır. Bu hizmetlerde standart ev temizliği hizmetinden farklı olarak yeni ürün ve teknikler kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra havuz temizliği, bahçe peyzaj bakımı, halı yıkama, koltuk yıkama gibi ekstra hizmetlerde bulunmaktadır.

Pendik Ev temizliği için kullanılan ürünler TSE damgalı olup sağlığı tehdit edici unsurlar taşımamaktadır. Çalışan personelin de her türlü sosyal hakkı temin edilmekte ve eğitimli olmayanlar uygulamada çalıştırılmamaktadır. İş sağlığı ve güvenliği kuralları harfiyen uygulanmaktadır.

 

 Pendik Ev Temizliği Nasıl Yapılır ?

Pendik Ev Temizliği

 

Pendik Ev Temizliği genel anlamada bir kaba temizlik aşamasından sonra salondan odalara doğru yayılarak devam eder. Salon da belli başlı yerlerin tozu alındıktan sonra paspasla yerler temizlenir. Camlar çek çek ile temizlenir. Halılar süpürülür. Televizyon ünitesi, dolap, askılık, priz, lamba, avize, masa sehpa özel spreyler ile temizlenir çocuk odası hijyenik ürünler ile eldiven ve maske işliğinde dezenfekte edilir. Çocuk odasındaki hassasiyet diğer odalarda gösterilse de kullanılan ürünler farklılık gösterir. Beyaz eşyalarda içi boşaltılarak bakıma ve temizlemeye tabii olmaktadır.

Lavabo ve banyo temizliklerinde firmamızın kullandığı sistem buharlı temizliktir. Banyo ve lavabolar vücudumuzu temizlediğimiz hassas bölgelerdir. Bu yüzden haşere ve mikrop oluşumu oldukça yaygındır. Bu mikropların kırılması için ise en etkili çözüm buharlı temizlemedir.  Belli bir ısıya kadar direnç sağlayabilen bu tür canlılar buharlı temizlik teknolojisine dayanamayarak yok olmaktadır.  Buharlı temizlikten sonra lavabo, küvet, tuvalet temizlik ürünleri ile temizlenir ve parlatılır. Buralarda kullanılan temizlik ürünleri asidik bazlı ürünlerdir. En sonda lavabo banyo duvarları ile birlikte silinerek temizlenir. Evin içinde ise ıslak ve kuru vakumlu makinelerde çalıştırılır. Kullanılan temizlik ürünleri müşterilerimize özel olarak paketinden sıfır olarak açılır. Ve evin her bölgesine temizlik yapıldıktan sonra kiler, depo bahçe garaj gibi yerler de temizlenir. Pendik Ev Temizliği zahmetli bir temizlik işlemi olduğu için profesyonel destek alınmalıdır. Profesyonel destek ile yapı hem daha temiz hem de uzun ömürlü bir hal alır. Gerekli özenin gösterilmediği evler kısa sürede sorunlar ortaya çıkarabilir. Ev temizliği haricinde İnşaat sonrası temizliği hizmeti içinde Polat temizlik hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Pendik Temizlik Şirketleri olarak 7/24 hizmetinizdeyiz.

 

Temmuz 22 2016 / Cuma - Polat Temizlik -