0216 314 83 80info@polattemizlik.com

Sosyal Medyada Biz}

Temizlik

Siz onlara vakit ayırın !
Biz temizliğinizi yapalım.

POLAT TEMİZLİK

Ana Sayfa / temizlik / ilceler / Pendik İnşaat Sonrası Temizlik Şirketleri

Pendik İnşaat Sonrası Temizlik Şirketleri

Temizlik

Tüm temizlik ihtiyaçlarınızda uzman çözümler

0216 314 83 80
0533 092 55 46 - 0533 257 83 75

Pendik İnşaat Sonrası Temizlik Şirketleri

Pendik Temizlik Şirketleri İstanbul’un temizlik yükünü çeken ve bu alanda birçok temizlik alanında hizmet veren bir kuruluştur. Polat temizlik bünyesinde yıllardır Pendik bölgesinin en önemli Temizlik şirketi konumundadır. Personel ve ürün tedarik edebilme konusunda geniş imkanları olan polat temizlik Pendik Temizlik Şirketleri alt kuruluşuna da bu anlamda yardımcı olmaktadır. Şirketimiz müşteri memnuniyeti odaklı çalışmakla beraber bunun yanında vizyonu geniş sürekli yenilikçi bir yapıya da sahiptir. Pendik Temizlik Şirketleri piyasadaki amatör firmalar ile kıyaslanmayacak alt yapı ve bilgi birikimine sahiptir.

Pendik İnşaat Sonrası Temizlik Şirketleri

Ev temiziği, fabrika temizliği, okul temizliği, hastane temizliği, rezidans temizliği, dış cephe, yangın sonrası, İnşaat Sonrası Temizlik gibi alanlarda temizlik hizmeti bulunan Pendik Temizlik Şirketleri En hassas olduğu alanlardan biri de İnşaat Sonrası Temizlik dir. Bu alanda oldukça tecrübeli olan firmamız kendi bünyesinde yetiştirdiği elemanları personel temini noktasında başka firmalara da kiralayabilmektedir. Bu personellerin her türlü sosyal hakkını karşılayıp iş sağlığı ve güvenliği konularında uzun bir eğitim sürecinden geçirmektedir. Bu eğitim sonunda yalnız Pendik Temizlik Şirketleri bünyesinde değil Polat temizliğe bağlı bütün bölge ve şirketlerde çalışabilmektedir.

İnşaat Sonrası Temizlik  kaba temizliğin yapılması ile başlanır. Bu temizlik moloz, kireç ve taş kalıntılarının tahliyesi duvarların boyanması camların temizliği gibi işlemlerdir. Ev içi tesisat ve benzeri yapı değişikliklerinden geri kalan her şey toparlanır ve kapılar merdiven boşlukları su sayaçları gerekli karışımlar ile dezenfekte edilir. Burada zor lekeler pençe oluklarının yanında oluşan slikon kalıntıları olmaktadır. Bu ve buna benzer zor lekeler elimizde ki asidik bazlı karışımlar sayesinde kolayca sökülmektedir.

İnşaat Sonrası Temizlik de ikinci bir evre buharlı temizliktir. Buharlı makinelerin devreye girmesi ile en son aşamada mikropların kırılması rutubetin önlenmesi sağlanmaktadır.  Buharlı temizlik geniş çaplı bir temizliktir. Hemen hemen bütün temizlik bölgelerinde uygulanmaktadır. Sadece İnşaat Sonrası Temizlik de değil Hastane temizliği, Ofis Temizliği, Fabrika Temizliği Dış cephe temizlik, Yangın Sonrası temizlik gibi hizmetlerde de isteğe göre Buharlı makineler çalıştırılmaktadır. Pendik Temizlik Şirketleri hizmetinden faydalanmak isterseniz.

Temmuz 26 2016 / Salı - Polat Temizlik -