0216 314 83 80info@polattemizlik.com

Sosyal Medyada Biz}

Temizlik

Siz onlara vakit ayırın !
Biz temizliğinizi yapalım.

POLAT TEMİZLİK

Ana Sayfa / temizlik / ilceler / Pendik Temizlik Şirketleri

Pendik Temizlik Şirketleri

Temizlik

Tüm temizlik ihtiyaçlarınızda uzman çözümler

0216 314 83 80
0533 092 55 46 - 0533 257 83 75

Pendik Temizlik Şirketleri

Pendik Temizlik Şirketleri Kurulduğu günden bu güne müşteri odaklı çalışarak temizlik hizmetleri konusunda sektörün parlayan değerlerinden olmayı başarmıştır. Bu değerin sağlanması uzun çalışma ve tecrübe sonucu ortaya çıkmıştır. Her alanda özenle yetiştirdiği eğitimli elemanlar sayesinde başarıya ulaşmıştır. Pendik Temizlik Şirketleri sektörün ilklerine ve kurumsal yapısına öncülük etmeyi başarmıştır. Evlerin iş yerlerinin ve bütün yapıların temizliğini sağlayan firmamız yalnızca Pendik de değil İstanbul genelinde üst düzey temizlik hizmeti sağlamaktadır.

Kullanılan ürünlerin Türk Standartları Enstitüsüne uygun seçilmesi Pendik Temizlik Şirketleri nin en önemli kuralıdır.. Standartlara uygun olmayan ürünler, yapıya ve eşyalara ciddi zararlar vermekte, içerisinde sağlığı tehdit edici maddeler barındırmaktadır. Firmamız banyoların ve tuvaletlerin hijyeninin sağlanmasında, koltuk ve halıların tam ve detaylı temizlenmesinde, duvarlarda sağlıklı sökücüler kullanılmasında gerekli materyal ve temizlik malzemelerini bulundurmaktadır.  Bir çok alanda ve mekanda temizlik hizmeti veren firmamız haşere temizliği, havuz temizliği, bahçe peyzaj bakımı, koltuk ve halı yıkama gibi ek hizmetleri de bünyesinde bulundurmaktadır.

Pendik Temizlik Şirketleri

Uygulama başlamadan önce Pendik Temizlik Şirketleri sizlerle detaylı görüşmeler yaparak ücretsiz olarak ekspertiz raporu hazırlar. Bu rapor doğrultusunda yapılacak hizmet hakkında detaylı bilgi aktarırken, oluşabilecek olumsuzlukların önüne geçmektedir.. Bu zamana kadar yaptığımız bütün uygulamalarda oluşan aksilikleri hiçbir şekilde müşterilerimize aktarmadık. Çalışma prensibimiz gereği öncelikli hedefimiz müşterilerimizin memnuniyetidir. Örneğin Ev temizliğinde kullandığımız ürünler ilk defa sizler için kullanılan ürünler olacaktır. Fabrika temizliğinde bütün hücre ve bölgeler gerekli kimyasallarla temizlenecek cihazların teknik bakımları profesyonel arkadaşların nezaretinde yapılacaktır. Dış cephe temizliği konusunda da kendi bünyemizde profesyonel olarak yetiştirdiğimiz elemanlar hizmet vermektedir. Pendik Temizlik Şirketleri elemanları  vinç le, asansörlü dış cephe temizliği ile çalışabildiği gibi dağcı dış cephe temizlik yöntemi ile de çalışabilir.  Gerekli eğitimleri almış, iş sağlığı ve güvenliği konusunda bilinçli personellerdir.  İnşaat sonrası temizliği alanında ise personellerimiz daha fazla mesai harcayarak titiz bir çalışma yürütmektedir. Pendik Temizlik Şirketleri Ev temizliği ,dış cephe temizliği, yangın sonrası temizliği, inşaat sonrası temizliği, fabrika temizliği, ibadethane temizliği, banka temizliği,  villa temizliği, rezidans temizliği,  ofis temizliği, gemi yat temizliği, fuar temizliği gibi hizmetler vermektedir.

 

Temmuz 26 2016 / Salı - Polat Temizlik -