0216 314 83 80info@polattemizlik.com

Sosyal Medyada Biz}

Temizlik

Siz onlara vakit ayırın !
Biz temizliğinizi yapalım.

POLAT TEMİZLİK

Ana Sayfa / temizlik / ilceler / Polat Ataşehir Temizlik Şirketi

Polat Ataşehir Temizlik Şirketi

Temizlik

Tüm temizlik ihtiyaçlarınızda uzman çözümler

0216 314 83 80
0533 092 55 46 - 0533 257 83 75

Polat Ataşehir Temizlik Şirketi

Ataşehir Temizlik Şirketi sağladığı temizlik hizmeti ile kısa sürede lokal düzeyde adından sıkça söz ettirmeyi başarmıştır. Müşteri odaklı ve onların memnuniyetini amaçlayarak çalışan ve personellerini bu doğrultuda eğiten Ataşehir Temizlik Şirketi kurumsal yapısı sayesinde bu zamana kadar birçok proje ve uygulama gerçekleştirmiştir. Referansların ve müşteri portföyümüzün geniş kapasiteli olmasının en önemli sebeplerinden biride teknolojik envantere sahip altyapımızdır.  Birçok malzeme ve makine ile 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz. Bu hizmetin kalitesi ürünlerimizin kalitesinden geçer son teknoloji buhar makineleri, ıslak ve kuru vakumlu süpürgeler, zemin temizlik makineleri gibi temizlik ürünlerimizin yanında her projede sıfır paket açtığımız bez, cam sil, sünger, deterjan ve benzeri kimyasallar, Ataşehir Temizlik Şirketi güvencesi ile hizmete sunulmaktadır.

Firmamız yalnızca temizlik hizmetinde değil personel temini noktasında da sektöründeki tek çaredir. Uzun eğitimler sonucu çalışanların uygulama sırasında iş sağlığına uyması ve olumsuz şartların önüne geçilmesi hedeflenmiştir. Hemen hemen bütün temizlik alanlarına özel çalışan kadrosu bulunan firmamız size ve uygulamanın olacağı mekana huzur getirmeyi amaçlamaktadır.

Temizlik şirketleri müşteri şikayet ve istek hattı kurmaya başlarken yıllardır telefon numaralarımızı çeviren müşterilere anında cevap verebilen mekanizmamızla, sizlere daha iyi hizmet vermekteyiz. Bunu yanı sıra dış cephe temizliği, inşaat sonrası temizliği gibi alanlarda geliştirdiğimiz yeni teknikler ve özel yetiştirilmiş elemanları Türkiye’nin dört bir yanına yollamanın ve sektörün öncü firması olmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Ev temizliği hizmetinde kullandığımız yeni ürünler, hastane temizliğinde ki hassas uygulama anlayışımız, fabrika temizliğindeki deneyimimiz, okul temizliğindeki personellerimiz ile her zaman en zoru başarmayı ve lider kalmayı kendimize misyon edinmekteyiz. Kullandığımız ürünleri Türk standartları enstitüsüne uygun seçip herhangi bir olumsuz vakaya ihtimal vermiyoruz. Uygulama esnasında gelişen aksi bir durumda maddi veya manevi hiçbir hasarı size yansıtmadan çözüme kavuşturuyoruz. 7 gün 24 saat kesintisiz çalışma hizmetimizden sizde yararlanmak için Ataşehir Temizlik Şirketi irtibat telefonların numaralarımızı arayın, ücretsiz ekspertiz ve etüt çalışmalarımızdan faydalanın ve detaylı olarak hizmet hakkında bilgi edinmiş olun unutmayın hayatınızı kolaylaştıran çözümler burada.

 

 

Haziran 21 2016 / Salı - Polat Temizlik -