0216 314 83 80info@polattemizlik.com

Sosyal Medyada Biz}

Temizlik

Siz onlara vakit ayırın !
Biz temizliğinizi yapalım.

POLAT TEMİZLİK

Ana Sayfa / temizlik / ilceler / Sancaktepe Temizlik Firmaları

Sancaktepe Temizlik Firmaları

Temizlik

Tüm temizlik ihtiyaçlarınızda uzman çözümler

0216 314 83 80
0533 092 55 46 - 0533 257 83 75

Sancaktepe Temizlik Firmaları

Temizlik hizmetleri giderek yaygınlaşan ve talep gören sektörlerden biridir. Kuşkusuz bunun en büyük sebebi şehirleşen nüfusun geleneksel temizlik yöntemleri yerine, profesyonel temizlik şirketlerini tercih etmesidir. Şehir hayatı yaşayan insanların günlük koşturmacasının arasında, bireysel olarak ev işlerine vakit harcama ihtimali bir hayli zordur ve de son derece gereksizdir.  Bu yüzden ev temizlik hizmetleri ön plana çıkar Sancaktepe Temizlik Firmaları, ev temizlik hizmetlerinde de diğer temizlik alanlarında da kurumsal olarak çalışarak profesyonel temizlik hizmeti vermektedir.

Sancaktepe Temizlik Firmaları bir çok alanda ve mekanda bu güne kadar yüzlerce uygulama gerçekleştirmiştir. Bünyesinde bulunan bütün elemanların sosyal güvencelerini ve eğitimlerini vererek sahada iş sağlığı ve güvenliğine uygun çalışmalarını, müşterilere nasıl davranması gerektiğini bilmelerini ve her zaman çözüm odaklı olmalarını sağlamıştır. Bu güne kadar oluşturduğumuz müşteri portföyü ve referans kalitemiz işimizi ne seviyede yaptığımızı gözler önüne sermektedir. İstanbul’un bütün ilçe, semt ve mahallelerine taşıdığımız hizmetimiz her geçen gün firmamızı vizyonuna uygun hale getirmektedir. Hangi koşulda ne durumda olursak olalım 7 gün 24 saat çalışma tempomuzdan taviz vermiyoruz. Sektördeki firma yoğunluğu sizleri kaliteli seçim yapma konusunda zorlayabilir fakat teknolojik alt yapısı güçlü deneyim sahibi firmaları fark etmek çok da zor değil.

 Sancaktepe Temizlik Firmaları ofis temizliği, banka temizliği, ev temizliği, villa temizliği, rezidans temizliği, fabrika temizliği, hastane temizliği,  inşaat sonrası temizliği, yangın sonrası temizliği, dış cephe temizliği, buharlı temizlik, fuar temizlik, gemi yat temizlik, zemin temizliği, ibadethane temizliği, okul temizliği gibi bir çok alanda hizmet vermektedir. Bu alanlarda sağladığı üst düzey hizmet ile bir çok projeye referans olmuştur. Özellikle buhar temizlik işlemi iç mekanlarda uygulanabildiği için temel hizmetlerimizdendir.  Ev temizliğinde, rezidans temizliğinde ve villa temizliğinde koltuklar lavabo ve banyolar ve istenilen bütün odalarda kullanılabilir. Ofislerde sigara odalarında, Çıkmayan kirlerde, fayanslarda, duvarlarda, mermer zeminler de, inşaat sonrası temizliklerde, dış cephe cam temizliklerinde ve özellikle ibadethane temizliklerinde çok etkili olur Sancaktepe Temizlik Firmaları bu ve benzer bir çok hizmeti ayağınıza getirmektedir. Detaylı bilgi için irtibat numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Haziran 10 2016 / Cuma - Polat Temizlik -