0216 314 83 80info@polattemizlik.com

Sosyal Medyada Biz}

Temizlik

Siz onlara vakit ayırın !
Biz temizliğinizi yapalım.

POLAT TEMİZLİK

Ana Sayfa / temizlik / ilceler / Sancaktepe Temizlik Şirketi Bölgesi

Sancaktepe Temizlik Şirketi Bölgesi

Temizlik

Tüm temizlik ihtiyaçlarınızda uzman çözümler

0216 314 83 80
0533 092 55 46 - 0533 257 83 75

Sancaktepe Temizlik Şirketi Bölgesi

Türkiye de giderek zorunluluk haline gelen her evin iş yerinin kamusal binaların yaptırması gereken temizlik hizmeti şüphesiz en çok İstanbul da gelişme göstermiştir. Hemen hemen bütün ilçelerinde büyük bir rekabet yaşanmakta ve bu pastadan pay almak isteyen firmalar çoğalmaktadır. Fakat bu firmaların çoğu yarı profesyonel ve iş tecrübesi olmayan kurumsallıktan uzak yerlerdir. Bu yüzden temizlik hizmetlerinin ülkemizdeki kurumsal temsilcileri çok azdır. Sancaktepe Temizlik Şirketi ilk günden bu yana sağladığı avantajlar, teknolojik alt yapı, çok sayıda çeşit ürün, ve müşteri odaklı çalışma prensibi ile bu sektördeki beklentileri karşılayan ender temizlik firmalarındandır.  

Sancaktepe Temizlik şirketi nin sağladığı hizmetler hayatın birçok alanı ve mekanına yönelik geniş kapsamlı hizmetlerdir. Kaliteli uygulamadan ödün vermeden çalışanlarımızın en doğru çalışmayı gerçekleştirmesi konusunda periyodik olarak toplantılar yaparak ve çalışanlarımızı her türlü sosyal haktan mahrum etmeyerek kurumsal bir şirket olmanın gereklerini yerine getirmekteyiz.  Bu güne kadar ki referanslarımız yaptığımız işte iddialı olmamızı ve her geçen zaman diliminde bir üst seviyeyi zorlamamızı sağlamıştır. Bu başarı silsilesini Polat temizliğin eğitim merkezine ve çalışanlarımızın misyonumuzu yerine getirme gayretine borçluyuz. PEM (personel eğitim merkezi) yetişen personeller yalnızca iş eğitimi değil iş ahlakını da üst düzeyde aldıkları için bu güne kadar ki uygulamalarda çevre sağlığını ve müşteri memnuniyetini tehdit edici her hangi bir vakaya rastlamadık. Müşterilerin öneri ve şikayetleri tabi ki olağan bir durumdur. Bu tür durumlarda yöneticilerimizin sağduyu ve çözüm odaklı yöntemleri sorunun büyümeden hallolmasını sağlar.

Şirketimiz birçok hizmeti bir arada verebilirken bazı hizmetleri de tek paket halinde sunmaktadır. Çalışmadan çalışmaya farklı yöntemler ve malzemeler kullanılmaktadır. Kullanılan malzemeler ilk defa sizler için açılır ve uygulama esnasında eşyalara her hangi bir zarar gelmemesi için özel güvenlik önlemleri alınır. Ev temizliğinden tutunda okul temizliğine kadar bir çok alanda hizmet veren firmamızın en iddialı olduğu alan ev temizliğidir. Sancaktepe de uygulama yaptığımız evlerin çoğu periyodik olarak anlaşarak bizimle sürekli çalışma yolunu izlediler.  Sancaktepe Temizlik Şirketi evlerin banyo, mutfak, oturma odası gibi alanlarına özel kimyasallar ve makineler kullanarak evlerin temizliğini sağlamaktadır. Sizde bu hizmetten yararlanmak için bizimle iletişime geçin.

Haziran 14 2016 / Salı - Polat Temizlik -