0216 314 83 80info@polattemizlik.com

Sosyal Medyada Biz}

Temizlik

Siz onlara vakit ayırın !
Biz temizliğinizi yapalım.

POLAT TEMİZLİK

Ana Sayfa / temizlik / ilceler / Sancaktepe Temizlik Şirketleri

Sancaktepe Temizlik Şirketleri

Temizlik

Tüm temizlik ihtiyaçlarınızda uzman çözümler

0216 314 83 80
0533 092 55 46 - 0533 257 83 75

Sancaktepe Temizlik Şirketleri

Sancaktepe Temizlik Şirketleri bölgesinde hızla gelişen ve büyüyen bir firma olmanın yanı sıra sağladığı avantajlarla da rakipleri ile arasında ki makası giderek açmaktadır. Sancaktepe Temizlik Şirketleri sadece temizlik alanında değil personel temini, iş sağlığı ve güvenliği konularında da kendini geliştirmiş bir firmadır. Müşterilerine sağladığı avantajlı uygulama paketleri, kampanyalı ürünleri ve müşteri odaklı kurumsal yapısı sayesinde adını ulusal düzeyde sıkça duyurmayı başarmıştır. Ev temizliği, ofis temizliği, fabrika temizliği, banka temizliği, dış cephe temizliği, yangın sonrası temizliği, inşaat sonrası temizliği, Fuar temizliği, Gemi yat temizliği, Hastane temizliği, okul temizliği, zemin temizliği, ibadethane temizliği gibi bir çok alanda ve mekanda temizlik hizmetleri bulunmaktadır. Bu temizlik alanlarının hepsinde uzman kadrosu ile son derece pratik ve kolay çözümler getiren firmamız temizlik sektöründe söz sahibi konumundadır.

Sancaktepe Temizlik Şirketleri İstanbul’un hemen hemen her yerine hizmet götürebilmektedir. Firmamız her geçen gün kendini yerel ağda büyütürken yeni temizlik ürünleri ve teknolojilerini iç pazara kazandırmaktadır.  Firmamız uygulama öncesi ekspertiz ve etüt çalışması ile yapılacak işi daha problemsiz yaparken size de bilgi paylaşımında bulunmaktadır. Üstelik bu hizmetler her hangi bir ücrete tabi değildir. Buharlı, vakumlu, vakumsuz makineler, koltuk ve halı yıkama makineleri, özel kimyasallar ile her bölgede hijyenik bir çalışma yapmaktayız.

Firmamız yedi gün yirmi dört saat çalışma ilkesi ile her zaman sorularınıza ve sorunlarınıza yanıt verebilir düzeydedir. Kullandığımız ürünler Türk standartları enstitüsüne uygun olarak seçilerek herhangi bir kanserojen madde veya sağlığınızı tehdit edici bir unsur bulunmamaktadır. Artık sizde geleneksel temizlik yöntemlerini bırakıp profeyonel temizlik hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.  Firmamız bir çok alanda oldukça eski ve deneyimlidir bu yüzden kullanılan ürünler ve tercih edilen teknik bize özeldir. Örneğin okul temizliğinde kullanılan temizlik ürünleri çocuklarımızın sağlığına etki etmez. Zemin temizlik ustalıkla ve her yüzeyde yapılır. Gemi yat ve rezidans temizlikleri de özel hizmetlerimizdendir. Bu ve buna benzer hizmetlerimiz firmamızın vitrin yüzleridir.  Sancaktepe Temizlik Şirketleri Asıl lokomotif sektörlerimiz ev temizliği, dış cephe temizliği, inşaat sonrası temizliği ve yangın sonrası temizliğidir. Polat Temizlik Şirketleri sizlere her türlü temizliğin kapılarını aralar.

Eylül 07 2016 / Çarşamba - Polat Temizlik -