0216 314 83 80info@polattemizlik.com

Sosyal Medyada Biz}

Temizlik

Siz onlara vakit ayırın !
Biz temizliğinizi yapalım.

POLAT TEMİZLİK

Ana Sayfa / temizlik / ilceler / Şile Temizlik Şirketleri

Şile Temizlik Şirketleri

Temizlik

Tüm temizlik ihtiyaçlarınızda uzman çözümler

0216 314 83 80
0533 092 55 46 - 0533 257 83 75

Şile Temizlik Şirketleri

Şile Temizlik Şirketleri diğer Polat temizliğe bağlı şirketlerde olduğu gibi bütün temizlik alanlarında bölgesinde hizmet vermektedir. Şile Temizlik Şirketleri olarak bizi bu sektörde avantajlı kılan hizmet dış cephe temizlik alanıdır. Dış cephe temizlik genellikle dört teknik de uygulanır bunlar dağcı dış cephe temizlik sistemi, sırıkla dış cephe temizlik sistemi, vinçle dış cephe temizlik sistemi ve asansörle dış cephe temizlik sistemidir. Hangi sistemin uygulanacağına uygulama öncesinde ekspertiz raporu doğrultusunda temizlik personelimiz karar vermektedir.

Şile Temizlik Şirketleri gurubunun iddialı olduğu temizlik alanlarından biride inşaat sonrası temizlik hizmetidir. Bina sağlığını elinde bulundurduğu teknolojik cihazlarla test ederek oldukça özel bir çalışma yürüten firmamız inşaat sonrası temizliği iki aşamada uygulamaktadır.

Şile Temizlik

Dış cephe temizlik, inşaat sonrası temizlik ve yangın sonrası temizlik ekibimiz aynı kadrodur. Yangın sonrası temizlik de ek olarak halı ve koltuk yıkama hizmetleri verilmektedir. Suyun tahliyesi özel eşya bakımı ve bina onarımı gibi ufak tefek tadilatlarda yapabilen ekibimiz bünyesinde uzman çalışanlar barındırmaktadır.

Ofis, endüstriyel, gemi yat, fuar stand temizliklerinde de hücresel bazlı çalışarak mekana göre temizliğe adapte olunmaktadır. Şile Temizlik Şirketleri Polat temizliğin lokomotif şirketlerinden olma özelliğini üst düzey hizmet talebine ve yönetici kadrosuna borçludur. Kullandığı ürünlerin hijyenik ve zararsız karışımlar içermesine Türk Standartları enstitüsüne uyumlu olmasına özen göstermektedir. Firmamız Ev temizliğinde fırın davlumbazlar, ızgaralar, tezgah ve dolaplar, koltuklar. Halı altları kapı araları dubleks tripleks evlerde merdiven ve trabzanlara musluk ve lavabolara oldukça hassas yaklaşmaktadır. Duvarlardaki kir ve izlerin çıkması için boya badana gibi işlemlerde uygulayabilmektedir. Evin ekspertiz sonucuna göre vakumlu veya vakumsuz makinelerle temizliği yapılır.

Şile Temizlik Şirketleri ile periyodik olarak anlaşmanız durumunda tüm bu hizmetlerden oldukça uygun fiyatlara faydalanabilirsiniz. Örneğin villa temizliği yaptırdığınızda periyodik olarak sözleşme imzalarsanız havuz temizliği bahçe peyzaj temizliği de çok uygun fiyatlara yapılabilecektir. Ev temizliğinde ofis temizliğinde de koltuk ve halı yıkama hizmeti ek olarak sağlanacaktır. Temizlik Şirketlerinin her geçen gün resmileştiği ve taviz vermeyen politikalara yenisini eklediği bu günlerde aile şirketiniz Polat temizliğin kurumsal alt firmalarından olan Şile Temizlik Şirketleri hayal ettiğiniz hizmeti ayağınıza getirmektedir.

Eylül 20 2016 / Salı - Polat Temizlik -