0216 314 83 80info@polattemizlik.com

Sosyal Medyada Biz}

Temizlik

Siz onlara vakit ayırın !
Biz temizliğinizi yapalım.

POLAT TEMİZLİK

Ana Sayfa / temizlik / ilceler / Tuzla Temizlik Şirketi

Tuzla Temizlik Şirketi

Temizlik

Tüm temizlik ihtiyaçlarınızda uzman çözümler

0216 314 83 80
0533 092 55 46 - 0533 257 83 75

Tuzla Temizlik Şirketi

Türkiye gelişen ve değişen temizlik sektörünün en önemli avantajlarından biride teknolojik ürünler sayesinde daha hijyenik ortamlara kavuşulmasıdır. Bu ürünler doğaya ve insan sağlığına adapte bir şekilde üretilir. Her geçen gün eksiksiz bir hizmet yolu açılırken Tuzla Temizlik Şirketi bu gelişim sürecinin odak noktasındaki şirketlerdendir.  Yıllardır sektörün içinde bulunan ve kendi personelini yetiştiren firmamız her koşulda ve uygulama sahasında deneyim kazanarak bu günlere gelmiştir. Müşterilerin dilinden çok iyi anlayan çalışanlarımız henüz uygulama başlamadan ekspertiz hizmeti vermektedir. Bu hizmetle de kusursuz bir çalışma sağlanmak amaçlanır.

Tuzla Temizlik Şirketi

Tuzla Temizlik Şirketi birçok temizlik alanında uzmandır. Ev temizliğinde en pratik çözümler ve geniş envanterimiz dikkat çekerken, kullanılan ürünler genel temizlik bezleri, temizleyici mineralli sıvı ve kremler,  paspas, çekçek, mutfaklarda doğal sabunlar ve ya kimyasal deterjanlar, tüy toplayıcı, mop, cam bezi, süpürge, sünger, temizlik seti gibi ürünler kullanılır. Diğer temizlik hizmetlerinde de ev temizlik ürünleri kullanılır ekstra ve isteğe bağlı olarak buharlı makineler, ıslak ve kuru vakumlu makineler, zemin temizlik makineleri kullanılır. Bu makineler ev temizliğinde de kullanılmaktadır. Dış cephe temizlikte konsept ve uygulama olarak farklı olduğu için temizlik ürünlerinden ziyade dış cephe ulaşım teknolojisi farklıdır. Vinç, sepetli vinç, asansör gibi. İnşaat sonrası temizlik yangın sonrası temizlik, hastane temizlik, ofis temizliği, okul temizliği, gemi temizliği gibi hizmet alanlarında da kendilerine has temizleyici ve temizlik ürünleri tercih edilir.

Tuzla Temizlik Şirketi hijyen konusunda çalışanlarına düzenli olarak hizmet vermekte ve çalışma esnasında gerekli bazı şartlar öne sürmektedir. İlk defa temizlik hizmeti alacaksanız sizler içinde bazı avantajlar sağlamaktadır. Tuzla Temizlik Şirketinin kaliteli hizmet vermesinin en önemli etkenlerinden biride periyodik temizliktir. Mekana ve yapıya oldukça hakim bir tavır ile ekspertiz raporları doğrultusunda ilk seferden çok daha kaliteli bir hizmet verilmektedir.

Firmamız İbadethane temizliği gibi yerlerde de gerekli hassasiyeti göstermekte bütün temizlik hizmetlerinde aynı disiplin ve ruh ile çalışmaktadır. Teknolojik alt yapımızın sağlam oluşu bütün hizmetlerimizde aynı kaliteyi yakalamamıza olanak sağlamaktadır.

 

Temmuz 27 2016 / Çarşamba - Polat Temizlik -