0216 314 83 80info@polattemizlik.com

Sosyal Medyada Biz}

Temizlik

Siz onlara vakit ayırın !
Biz temizliğinizi yapalım.

POLAT TEMİZLİK

Ana Sayfa / temizlik / ilceler / Ümraniye Temizlik Şirketleri

Ümraniye Temizlik Şirketleri

Temizlik

Tüm temizlik ihtiyaçlarınızda uzman çözümler

0216 314 83 80
0533 092 55 46 - 0533 257 83 75

Ümraniye Temizlik Şirketleri

Ümraniye Temizlik Şirketleri temizlikde müşteri memnuniyeti ve ilkeli çalışmayı esas alarak yıllardır hizmet vermektedir. Sektörün bütün hizmetlerini uygulayan geniş envanteri ve network ağı ile de öncü firma görevini üstlenmektedir. Ümraniye Temizlik Şirketleri Ev Temizliği, Villa Temizliği, Rezidans Temizliği, Apartman Temizliği, Ofis Temizliği, İş hanı temizliği, Fabrika Temizliği, Dış Cephe Temizliği, İnşaat Sonrası Temizliği, Yangın Sonrası Temizliği, Okul Temizliği,(İlk okul Orta okul, Lise, Üniversite) Hastane Temizliği, İbadethane Temizliği, Fuar temizliği, Gemi yat Temizliği, koltuk yıkama halı yıkama, gibi  hizmetler vermektedir.

Ümraniye Temizlik Şirketleri alanında en uzman temizlik personellerini çalıştırmaktadır. Uygulama esnasında tecrübelerinden dolayı olumlu insiyatifler alan çalışanlarımız ufak tefek tadilat işlerini de sizlere bırakmadan yapabilmektedir. Firmamızın öncelikli amacı siz müşterilerimizle aile ortamı havasında uygulamalar gerçekleştirip, hijyenik bir mekan hazırlamaktır.  Personellerimiz İş sağlığı ve güvenliği yasasına uygun olarak çalışmakta ve kullandığı ürünler Türk standartları enstitüsüne uygun olarak seçilmektedir.  Hangi hizmetimiz olursa olsun öncelikle ekspertiz raporu doğrultusunda bir yol çizilmektedir. Daha sonra temizliği yapılacak bina veya yapının etüt çalışması yapılır. Envanter ve ürünler ayarlanır. Çalışacak ekip belirlenir.  Bu ekip Polat eğitim merkezinde uzun eğitimler sonucunda alanında uzmanlaşmış çalışanlarımızdan oluşur.

Ümraniye Temizlik Şirketleri

Ümraniye Temizlik Şirketleri personel temini noktasında da bir çok bölge ve ilçeye personel göndermiş, bu konuda kendini geliştiren ender firmalardan olmuştur. Uygulama esnasında evlerin fabrikaların, iş yerlerinin ve benzeri alanların iç temizliği için genellikle vakumlu makineler kullanılır. Banyo ve lavabolarda buharlı temizleme makineleri tercih edilir. Birde firmamızın haşere ilaçlama hizmeti mevcuttur. Bu hizmet de oldukça kapsamlı bir şekilde özel kimyasallar ve cihazlarla uygulanır. Özellikle birçok hastalığın kaynağı olan bu hizmet dikkat edilmesi gereken ve piyasada ki öyle alelade firmalara emanet edilmemesi gereken bir uygulamadır.

Ümraniye Temizlik Şirketleri 7 gün 24 saat hizmetinize açık her proje ve uygulamada gerek teorik gerek pratik olarak yardımınıza koşan bir firmadır. Sizde irtibat numaralarımızı çevirerek bizimle iletişime geçebilir. Yapınız hakkında ücretsiz ekspertiz hizmeti alabilirsiniz.  Ekspertiz raporu doğrultusunda periyodik olarak veya tek seferliğe mahsus Ümraniye Temizlik Şirketi hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Temmuz 26 2016 / Salı - Polat Temizlik -