0216 314 83 80info@polattemizlik.com

Sosyal Medyada Biz}

Temizlik

Siz onlara vakit ayırın !
Biz temizliğinizi yapalım.

POLAT TEMİZLİK

Ana Sayfa / temizlik / ilceler / Üsküdar Temizlik Şirketleri

Üsküdar Temizlik Şirketleri

Temizlik

Tüm temizlik ihtiyaçlarınızda uzman çözümler

0216 314 83 80
0533 092 55 46 - 0533 257 83 75

Üsküdar Temizlik Şirketleri

Üsküdar Temizlik Şirketleri hizmet çitasını yukarda tutarak prestijli bir uygulama sunmayı amaçlamaktadır. Kullandığı ürünlerden, çalıştırdığı personele kadar dikkat ve titiz bir çalışma yürütmektedir. Polat temizlik alanındaki liderliği referanslarına ve geçmiş uygulamalara borçludur yıllardır müşteri odaklı bir politika izleyen firmamız Temizlik Şirketleri arasında en donanımlı ekiplerdendir. Dış cephe temizlik inşaat sonrası temizlik, yangın sonrası temizlik ekiplerinin becerisi, ofis ve ev temizlik ekiplerinin tecrübesi, hastane, okul, fuar stand ve ibadethane temizlik ekiplerinin teknolojik alt yapısı ile her alanda rakipsiz bir çalışma temposu sağlamaktadır.

Nasıl Yapılır ?

Üsküdar Temizlik Şirketleri özel karışımlı spreyleri ile temizlediği alana muazzam kalıcı kokular bırakır. Ev temizliğinde oturma odaları, salon, yatak odalar, mutfak ve banyo ayrı ayrı incelenerek detaylı bir temizlik evresinden geçer. İsteğe göre ekstra olarak halı yıkama ve koltuk yıkama işlemleri yapılır. Evlerin banyo ve tuvaletlerinde buharlı makine ile mikroplar kırılarak sıkı bir temizlik yapılır. Tıkanan lavabolar yetenekli personelimiz eşliğinde açılır ev içersin de ki ufak tefek tadilatlar yapılır. Temizlik Şirketleri evi gene olarak tek bir oda gibi görür ve temizleme hiyerarşisi pek belli olmaz. Fakat Polat Temizlik temizlenecek alanı ünitelere ayırarak kısım kısım temizleyeceği için hizmetin ev ofis ve benzeri olması fark etmez. Ev temizliğine ek olarak havuz ve bahçe peyzajlarda ciddi bir bakımdan geçer. Evin genelinde vakumlu temizlik makinaları çalıştırılır.

Üsküdar Temizlik Şirketleri

 Endüstriyel temizlik de kullanılan temizlik malzemeleri daha büyük ve yüksek emiş gücüne sahip ürünlerdir. Fakat Polat Temizlik Şirketleri çalışma prensibi endüstriyel temizlik de de aynıdır. Ofis temizlikte ise genelde teknolojik cihazların bakımı ve çöp kutularının temizliği ön plandadır. Zemin temizliği hemen hemen bütün temizlik alanlarında kullanılmaktadır. Hastane ve okul temizliklerinin en önemli temizlik envanteri zemin temizlik makinasıdır. Hastane temizliği de özel bir ekiple çalıştığımız bir hizmettir. Çalışanlarımız belki de en çok hastalık taşıyıcı virüsün olduğu bu bölgede çok dikkatli ve hijyenik bir çalışma yürütmektedir.

Polat temizlik olarak her alanda ve mekanda titizlikle kurumsal bir hizmet vermeyi kendimize misyon edinmiş durumdayız diğer Temizlik Şirketleri arasından farkımızı ayırt edebilmeniz uzun sürmeyecektir.

 

Eylül 08 2016 / Perşembe - Polat Temizlik -